Par mums

Mūsu uzņēmējdarbības virziens ir Jūsu prestižs un drošība uz ceļa!

Mūsu tonēšanas centru tīkls piedāvā Jums tonēt visu automašīnu, kā arī garantē tehniskās apskates iziešanu.

Automašīnas tonēšanas variants, izmantojot siltumu necaurlaidīgo plēvi “AMERICAN EXPERT”, ļaus Jums izvairīties no sodanaudu maksāšanas un citām nepatīkamām sekām.

Tajā pašā laikā šai plēvei piemīt visas nepieciešamās īpašības, lai pasargātu Jūsu automašīnas salonu un arī Jūs pret kaitīgo ultravioleto staru iedarbību.

Daudzi klienti jau ir novērtējuši visas priekšrocības, ko rada sadarbība ar mums. Mēs esam pārliecināti, ka arī Jūs paliksiet apmierināti ar mūsu darba rezultātiem.

Mūsu darbi

Auto aplimēšana

Piedāvājam auto aplimēšanu ar aizsargplēvēm un vinila plēvēm. Automašīnas aplimēšana ar plēvi piešķirs Jūsu automašīnai unikālu izskatu un pasargās tās krāsojumu. Lukturu, hromēto detaļu aplīmēšana, pilna vai daļēja visa auto aplīmēšana ar aizsargplēvi, kā arī ar vinilo plēvi.

Auto tonēšana

Katram ir sava motivācija tonēt automašīnu.

Pirmais automašīnas tonēšanas mērķis ir slēpt automašīnas iekšējo telpu no svešiniekiem, jo Jūs taču piekritīsiet, ka nav visai patīkami braukt ar automašīnu, ja tajā jūtaties kā akvārijā. Uz ielas esošie cilvēki ieskatās automašīnās, skatās, ko jūs darāt, ar ko kopā esat, un kas atrodas Jūsu automašīnas salonā. Tonētā automašīnā Jūs jutīsieties komfortabli – it kā Jūs atrastos mājās vai kabinetā, bet salonā atstātās personīgās lietas “garāmgājējiem nedusies acīs”. Braucot ar tonētu automašīnu, Jūs un Jūsu pasažieri lieliski redzēs visu, kas notiek aiz automašīnas logiem.

Otrais automašīnas tonēšanas mērķis ir uzlabot automašīnas ārējo izskatu, jo tonēta automašīna izskatās solīdāka, prestižāka un skaistāka. Neskatoties uz visām savām labajām īpašībām, tonējošajām plēvēm ir vēl viena daudziem ļoti svarīga priekšrocība – tas var būt daudzkrāsainas. Būtībā plēves krāsai nav nekādu svarīgu tehnisku priekšrocību, jo tā drīzāk norādīs uz prestižu.

Tāpat, nebūt ne mazsvarīgs automašīnas tonēšanas mērķis ir Jūsu automašīnas salona aizsardzība pret saules UV starojumu. Ja automašīnas stikliem ir uzklātas plēves, tad samazināsies temperatūra salonā, līdz ar to Jūs brauciens kļūst daudz komfortablāks, kā arī samazināsies kondicionēšanas sistēmas slodze.

Kas attiecas uz ultravioletajiem stariem, tad tie var nodarīt nenovēršamus zaudējumus ne tikai Jūsu automašīnas salonam, bet arī cilvēku ādai. Plēve izveido aizsargbarjeru, kas bloķē līdz pat 99% UV starojuma, aizsargājot Jūsu automašīnas salonu pret krāsu izbalēšanu, bet Jūs un Jūsu pasažierus pret UV starojumu iedarbību.

Turklāt, tonējošajām plēvēm piemīt arī aizsargājošas īpašības. Ja automašīna nokļūst ceļu satiksmes negadījumā, tad rūdītie sānu un aizmugurējie stikli parasti sabirst sīkos gabaliņos, kas var radīt graujošas sekas. Savukārt, ja stikls ir aplīmēts ar plēvi, tad saņemot akmentiņa triecienu, kas izlidojis no pretimbraucošās automašīnas riteņa apakšas, stikls saplīsīs, bet tā gabaliņi paliks karājoties plēvē, kā arī stikla lauskas neizšķīdīs pa visu salonu un nevienu neievainos.

Plēves tirdzniecība

Mūsu kompānija ir oficiāls plēvju “AMERICAN EXPERT” izplatītājs.

Mēs piedāvājam plašu automašīnu, arhitektūras, aizsardzības un dekoratīvo plēvju izvēli.

Pateicoties plašajam sortimentam, jebkurš varēs atrast sev vispieņemamāko un vispiemērotāko variantu.

Kompānijas darbinieki ar lielāko prieku palīdzēs Jums izvēlēties plēvi, kas atbilstu visām Jūsu vēlmēm, gaumei un prasībām. Ja tas būs nepieciešams, mēs esam gatavi sniegt arī bezmaksas konsultācijas.

Siltumu necaurlaidīgās plēves ir paredzētas aizsardzībai pret karstumu un ultravioleto starojumu. Siltumu necaurlaidīgās plēves gaismas caurlaidīgums var būt no 10% līdz 95%, bet tajā pašā laikā tām ir augsta aizsardzības pakāpe pret saulesstaru iedarbību. Tas notiek uz infrasarkano staru atstarošanas rēķina, kas tieši ietekmē temperatūru automašīnas salonā un brauciena komfortu karstās, saulainās dienās.

Tonēto arhitektūras plēvju veidi:

  • Dziļi un vienmērīgi krāsotas metalizētas plēves. Tās ir izturīgas pret ārējo apstākļu iedarbību, tām ir daudzveidīga krāsu toņu gamma un dažāds gaismas caurlaidīgums.
  • Atstarojošas plēves aizsardzībai pret saulesstariem. Tām ir dziļi krāsots slānis, kas rada “vienpusējas redzamības efektu” un noslēpj svešinieku acīm visu, kas notiek ēkas iekšpusē.
  • Aizsargājošās arhitektūras plēves. Tiek izmantotas stiklu nostiprināšanai un cilvēku drošības nodrošināšanai telpu iekšienē. Šādas plēves neļauj stiklam sabirt lauskās pat pēc spēcīgiem triecieniem un novērš lausku veidošanos.
  • Puscaurspīdīgās matētās plēves. Tās līmē uz biroju iekšējām starpsienām, uz ieejas durvīm un vitrīnām. Tās laiž cauri līdz 70% gaismas, kā arī speciāls pārklājums izslēdz stikla necaurredzamību, līdz ar to nodrošina konfidencialitāti.
  • Zemas emisijas plēves. Nodrošina paaugstinātu siltumizolāciju ziemā, bet līdz ar to arī efektīvi atstaro saules siltumu.

Kontakti

SIA “KILIMALIS”, Reģ. nr. LV40103883169, Lubanas 6-32, Rīga, LV-1019
SWEDBANK

Konts: LV38HABA0551039871571

Mūsu pakalpojumi - adreses un kontakti:

Adrese: Jūrmalas gatve 115 c
(autoserviss) P-Sest. 9.00 – 18.00
Telefons konsūltācijām un pasūtījumiem:
+371 20-10-20-30
e-pasts.: tonet.lv@inbox.lv

Adrese: A.Čakа 90 – centrs
(autoserviss) P-Sest. 9.00 – 18.00
Telefons konsūltācijām un pasūtījumiem:
+371 20-10-20-30
e-pasts.: tonet.lv@inbox.lv

Adrese: Jurmalas gatve 35 – Pardaugava
(autoserviss) P-Sest. 9.00 – 18.00
Telefons konsūltācijām un pasūtījumiem:
+371 20-10-20-30
e-pasts.: tonet.lv@inbox.lv

Adrese: Deglava iela 82 – Pļavnieki
(autoserviss) P-Sest. 9.00 – 18.00
Telefons konsūltācijām un pasūtījumiem:
+371 20-10-20-30
e-pasts.: tonet.lv@inbox.lv